+420 775 666 681
Přejít na kalkulaci

O společnosti

Bild_15.jpg

Hlavní ekonomickou činností
firmy Profi pěna je aplikace stříkaných polyuretanových izolačních materiálu.

Za tímto účelem jsme vybudovali tým odborných a certifikovaných aplikátorů.      

Jen  tak máte jistotu efektivně vynaložené investice do zateplení vaší nemovitosti. Stříkaná pěnová izolace Vám dokáže ušetřit až 60% nákladů za energie

Úspora energie

Dobrý den...

Děkujeme za Váš zájem o izolační systém Foam-Lok. Společnosti Ekopěna s.r.o. jsme certifikovaným aplikátorem firmy Honter Company, která je exkluzivním distributorem stříkaných polyuretanových izolačních materiálů  americké  společnosti LaPolla Industries v rámci Evropské unie.

Hlavní ekonomickou činností firmy je aplikace stříkaných polyuretanových izolačních materiálu. Jistotou pro Vás, jsou zdraví nezávadné a léty prověřené produkty kanadské a americké firmy LaPolla Industries a Dow Company, které většina odborníků v oboru považuje za absolutní špičku.

Naší prioritou je zajistit Vám kvalitní izolaci, zdravé bydlení a do budoucna eliminovat narůstající náklady na energie. To se nám daří díky certifikovaným produktům mimořádné kvality, které splňují veškeré stavební i a hygienické atesty České republiky i Evropské unie.

01.jpg

LaPolla Industries je významným americkým producentem stříkaných polyuretanových pěn, povrchových nátěrů a střešních systému pro různé použití. Tyto technologie se používají v široké škále průmyslových odvětví, mezi jiným i jako vysoce účinná tepelná a zvuková izolace budov. Všechny výrobky jsou vyvíjeny s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Produkty jsou atestovány a splňují veškeré parametry a podmínky nezbytné pro použití v Evropské unii.